İletişim

Üyelere ÖzelÜyelik

"MENBA ZÜCCACİYE TİC. LTD. ŞTİ." ile çalışmak için sisteme üye olmak zorunda değilsiniz. Ancak, yeni ürünlerden hızla haberdar olmak ve ürün taleplerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

Sitemize üyelik, züccaciye sektöründe profesyonel olarak hizmet veren firmalar ücretsizdir.

Web sitemize üye olarak, yeni ürünlerden ve güncel kampanyalardan anında haberdar olabilir, bayilerimize özel fiyatları görebilir, bize ürün taleplerinizi site üzerinden iletebilirsiniz.

Menba Züccaciye, web sitemizde yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Firmamız, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Web sitemizde, fiyatı hatalı gözüken siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

Web sitemizde yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, Menba Züccaciye’nin izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Web sitemizi kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.

Menba Züccaciye Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

İSTOÇ Ticaret Merkezi, C Blok No 20 Bağcılar - İstanbul - TÜRKİYE
Tel         : 0(212) 659 94 33 PBX
Fax        : 0(212) 659 94 32
E-mail    : info@menbazuccaciye.com

Paylaş :
Tasarım :
Ambiyans